Sport

Ylli i kombëtares së Kosovës shëtitë me familje midis Moskës

Bernard Berisha është njëri nga futbollistët më të dashur kosovar. Ylli i ‘Dardanëve’ prej vitesh po luan në elitën e futbollit rus, me Anzhi Makhachkala njëherë e tani tek Akhmat Grozny. Përveç që është një futbollist i shkëlqyer, Bernardi është edhe një bashkëshort dhe baba i mirë. Pejani njihet si një tip që i përkushtohet shumë familjes së tij dhe këtë e ka treguar edhe në foton e fundit të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button