Sport

Minuta e 20’, ja çfarë po ndodhë në takimin ndërmjet Feronikelit dhe Dritës

Feronikeli dhe Drita po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, kur kanë kaluar 20’ minuta lojë rezultati mbetet ai i fillimit 0-0. Drita rrezikoi në minutën e 5’ me anë të Almir Ajzerajt, por goditjen e tij nga vija fatale e largoi Yll Hoxha. Në anën tjetër Jean…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button