Sport

Formacionet zyrtare: Verona – Milan

Verona dhe Milani takohen sot, në kuadër të xhiros së 26-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ira 15:00 dhe zhvillohet në ‘Stadio Marc’Antonio Bentegodi’. Para pak minutave të dy trajnerët i kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare të kësaj sfide. Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button