Sport

Formacionet zyrtare: Liverpool – Fulham, ky është vendimi i Kloppit për Shaqirin

Liverpooli e pret Fulhamin, në duelin e vlefshëm për javën e 27-të në Premierligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’. Para pak minutave të dy taborët i kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi. Futbollisti më prejardhje shqiptare, Xherdan Shaqiri, e nisë nga minuta e parë këtë takim për ‘The Reds’ Më poshtë keni 11-shet…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button