Sport

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Drita

Feronikeli dhe Drita takohen sot në kuadër të xhiros së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas. Para pak minutave të dy taborët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi. Më poshtë keni 110shet startuese të kësaj sfide. Drita: Maloku, Limani, Arago, Cuculi, Blakqori…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button