Showbiz

Alban Ramosaj sot ka ditëlindjen, ja sa vjet mbush

Këngëtari sot ka ditëlindjen,Alban Ramosaj ka lindur me 7 mars në vitin 1996.

Ai sot mbush 25 vjet, këngëtari ka festuar mbrëmë pranë më të dashurve të tij.

Përmes videove të publikuara në rrjete dhe fotografive u pa një atmosferë e bukur në të cilën argëtoheshin të ftuarit, përveç motrave, Argjentina dhe Beatrix e pranishme ishte edhe Albërie Hadërgjonaj e cila është njëkohësisht edhe tezja e artistit shqiptar.

Ndryshe, Alban Ramosaj ka disa projekte të shumta muzikore të cilat pëlqehen nga publiku dhe kanë klikime në YouTube./Lajmi/

The post Alban Ramosaj sot ka ditëlindjen, ja sa vjet mbush appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button