Sport

Mbyllen pjesët e para në ndeshjet që po zhvillohen në Superligë, ky është rezultati

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet që po zhvillohen aktualisht në Superligë, në kuadër të xhiros së 23-të, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në Gjilan, ‘Skifterat’dhe Arbëria kanë mbyllur pjesën e para pa gola, 0-0. Kurse në Prishtinë, kryeqytetasit kanë shkuar në pushim në epërsi prej dy golave ndaj Llapit. Për Pshtinën ka shënuar Besnik Krasniqi, në minutën e 30-të dhe Alban Shillova…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button