Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Juventusi dhe Lazio takohen sonte në kaudër të javës së 26-të në Serie A, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli nisë nga ora 20:45, në ‘Allianz Stadium’ në Torino. Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi, të cilat mund t’i gjeni me poshtë. Këtë përballje nga banka e rezeervë në radhët e Lazios do ta nisë sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Me poshtë gjeni formacionet…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button