Sport

Tottenhami kalon në avantazh ndaj Evertonit

Evertoni dhe Tottenhami po luajnë momentalisht në kuadër të 1/8 së finales në Fa Cup , shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në ‘Goodison Park’ në Liverpool, skuadra e Tottenhamit ka kaluar në avantazh në minutën e 4’.. Golin për ‘Spurs’ e ka realizuar mbrojtësi kolumbian, Davinson Sanchez./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Tottenhami kalon në avantazh ndaj Evertonit appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button