Sport

Nota e Amir Rrahmanit në humbjen e Napolit nga Atalanta

Napoli është mposhtur në udhëtim te Atalanta me rezultat 3-1 dhe është eliminuar nga Kupa e Italisë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në këtë takim për napolitanët nga minuta e parë luajti edhe kapitemi i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani. Futbollisti prishtinas u paraqit për 90 minuta dhe në fund u vlerësua më notën (6.6). Më poshtë keni notat e të gjithë lojtarëve që u paraqiten në këtë ballafaqim./

Source

The post Nota e Amir Rrahmanit në humbjen e Napolit nga Atalanta appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button