Lajmet

Kurtit s’i bën fort përshtypje që Bulliqi u rrah me qytetarin, pi kafe me të në Podujevë

Kurti atje është takuar me të parin e komunës, Shpejtim Bulliqi, të cilit dje iu publikuan pamjet teksa sulmonte fizikisht një qytetar, shkruan Gazetapress.net.

Madje në fotografitë e publikuara nga qendra e VV-së në Podujevë, shihet se Kurti e Bulliqi edhe kanë pirë kafe bashkë.

Aty prezente është edhe bashkëshortja e Kurtit si dhe kandidatë tjerë për deputetë. /Gazetapress.net/

Lajmet të tjera

Back to top button