Sport

Ismet Munishi nisë bisedimet me klubin e ri

Trajneri kosovar, Ismet Munishi, gjatë ditës së sotme është takuar me Naser Prapashticën, me të cilin ka diskutuar për të ardhmen, shkruan Gazeta Gazeta Press Me anë të një postimi në facebook, Prapashtica ka thënë se ka nisur bisedimet me Munishin, për t’u bërë ndihmës trajner tek 2 Korriku. Kujtojmë që Ismet ‘Baba’ është pa punë dhe i hapur për oferta, pas shkarkimit nga detyra si trajner i Ballkanit.

Source

The post Ismet Munishi nisë bisedimet me klubin e ri appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button