Showbiz

Çka bëri Meda që po duket si djal i ri?

Këngëtari Meda ka hite të shumta, këngësh që publiku i ka pëlqyer fortë.

Meda nuk është nga ata emra që ka qendruar ndonjëherë duar-kryq, por gjithmonë ka punuar për këngën dhe videoklipin më të mirë.

Pandemia e ka penalizuar edhe karrieren e Medes si të shumë këngëtarëve të tjerë, që gjatë gjjthë kësaj kohe e kanë vënë karrieren në pauzë.

Meda, nuk ka kënduar askund, nuk ka bërë këngë e videoklipe, por e paska ndryshuar stilin e flokëve.

Të shkurtra, po i rrijnë mirë, e po e tregojnë akoma më të ri./kosovarja

The post Çka bëri Meda që po duket si djal i ri? appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button