Sport

Atalanta mposhtë Napolin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë

Atalanta është kualifikuar në finale të Kupës së Italisë, pasi me rezultat të përgjithshëm 3-1, e ka mposhtur Napolin, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli i parë i zhvilluar në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’ kishte përfunduar me shifrat 0-0, kurse sonte Atalanta triumfoi me rezultat 3-1. Në sfidën e zhvilluar në ‘Gewiss Stadium’ në Bergamo, golat për vendasit i shënuan Duvan Zapata (10’)…

Source

The post Atalanta mposhtë Napolin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button