Showbiz

Wanda provokon me foto nga ballkoni në temperatura minus

Wanda shfaqi trupin e bukur në fotografitë e fundit.

Wanda Nara është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe publikon fotografi te ndryshme.

Së fundi, partnerja e Mauro Icardit postoi disa imazhe, në të cilat shfaqet në ballkon.

“-6 gradë dhe një rreze dielli në ballkonin tim, ”, ka shkruar ajo, Wanda njihet edhe për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton aspak ta tregojë në rrjete sociale. /Lajmi/

The post Wanda provokon me foto nga ballkoni në temperatura minus appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button