Sport

Sergio Ramos me të ardhme të paqartë

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, thuhet se do të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’, në fund të këtij sezoni, shkruan Gazeta Gazeta Press. Sipas raportimit të mediave, 34 vjeçari nuk do të vazhdoj të jetë pjesë e ‘Los Blancos’, por akoma asgjë nuk ka qenë definitive. Por, vet spanjolli dëshiron të përfundoj karrierën në Madrid, pasi dihet marrëdhënia e tij e mirë me klubin dhe presidentin, Perez.

Source

The post Sergio Ramos me të ardhme të paqartë appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button