Sport

Napoli kthehet në lojë, ngushton rezultatin ndaj Atalantas

Atalanta dhe Napoli po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Italisë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në ‘Gewiss Stadium’ në Bergamo, skuadra e Napolit është kthyer në lojë dhe ka ngushtuar rezultatin 2-1 në minutën e 53’. Golin për mysafirët e ka realizuar Hirving Lozano./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Napoli kthehet në lojë, ngushton rezultatin ndaj Atalantas appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button