Sport

Manchester City në epërsi ndaj Swanses

Swansa dhe Manchester City po luajnë aktualisht, në kuadër të fazës së 1/8 së finales së FA Cupes, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në ‘Liberty Stadium’, skuadra e Cityt ka kaluar në epërsi në minutën e 30-të, falë golit të shënuar nga Kyle Walker. Me poshtë gjeni golin e mbrojtësit anglez./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Manchester City në epërsi ndaj Swanses appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button