Showbiz

Kaq shumë e do kunatën Tea, publikon foto me të dhe duken si motra

Tea dhe Bearti janë çifti që dolen nga emisioni “Për’puthen”.

Edhe pse në fillim nuk kishin treguar, ata tash nuk e kan problem të  shihen bashkë kudo.

Madje janë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi Tea ka publikuar një foto me kunatën apo motrën e  beartit dhe po duken shumë të njëjta.

The post Kaq shumë e do kunatën Tea, publikon foto me të dhe duken si motra appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button