Sport

Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Ferizaj

Trepça ‘89 dhe Ferizaj sot takohen, në kuadër të fazës së 1/8 së finalës në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli luhet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, me fillim nga ora 13:00. Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet startuese të kësaj përballje, të cilat mund t’i gjeni me poshtë. Gazeta Gazeta Press do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në këtë ballafaqim.

Source

The post Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Ferizaj appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button