Sport

Formacionet zyrtare: Swansea – Manchester City

Swansea dhe Manchester City do të përballen sonte në kuadër të 1/8 së finales në Fa Cup, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ora 18:30 dhe zhvillohet në ‘Liberty Stadium’. Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Formacionet zyrtare: Swansea – Manchester City appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button