Sport

Evertoni përmbysë rezultatin ndaj Tottenhamit për dy minuta

Evertoni dhe Tottenhami po luajnë momentalisht në kuadër të 1/8 së finales në Fa Cup , shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në ‘Goodison Park’ në Liverpool, skuadra e Evertonit e ka përmbysur rezultatin nga 0-1 në 2-1 për tre minuta. Rezultatin 1-1 e barazoi Dominic Calvert-Lewin në minutën e 36’, kurse pas dy minutave për shifrat 2-1 shënoi Richarlison. Evertoni nuk u ndal me kaq…

Source

The post Evertoni përmbysë rezultatin ndaj Tottenhamit për dy minuta appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button