Sport

Çfarë po ndodhë me Napolin, Atalanta i shënon dy gola për gjashtë minuta

Atalanta dhe Napoli po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Italisë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në ‘Gewiss Stadium’ në Bergamo, skuadra e Atalantas i ka shënuar dy gola për gjashtë minuta. Golin e parë për vendasit e realizoi Duvan Zapata në minutën e 10’, kurse pas gjashtë minutave rezultatin e dyfishoi Matteo Pessina.

Source

The post Çfarë po ndodhë me Napolin, Atalanta i shënon dy gola për gjashtë minuta appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button