Sport

A&N në epërsi ndaj Flamurtarit

A&N dhe Flamurtari po luajnë aktualisht, në kuadër të fazës së 1/8 së finales në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Boka’ në Korishotë, nikoqirët kanë kaluar në epërsi në minutën e 25-të të takimit. Gazeta Gazeta Press do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në këtë përballje./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post A&N në epërsi ndaj Flamurtarit appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button