Sport

A&N, Istogu, Trepça ’89 dhe Feronikeli kalojnë çerekfinale

Kanë përfunduar takimet që po zhvilloheshin, në kuadër të fazës së 1/8-tës së Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta Gazeta Press. A&N arritën të fitonin me rezultat minimal, 1-0 ndaj Flamurtarit, në Krishotë. Istogu po ashtu mposhti Gjilanin, 2-0, falë golave të shënuar nga Yoan Olivier dhe Erion Qeta. Kurse në ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, Trepça ’89 ka deklasuar Ferizajin, 4-0. Golat për vendasit i kanë…

Source

The post A&N, Istogu, Trepça ’89 dhe Feronikeli kalojnë çerekfinale appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button