Sport

Erdin Hashani analizon tri ndeshjet e Kupës së Kosovës të zhvilluara ditën e martë

Stinori pranveror në elitën e futbollit kosovar ka filluar sot (e marte) me tri ndeshje që janë zhvilluar në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Prishtina, Llapi dhe Drenica janë ekipet që kanë kaluar në çerekfinale të garës së dytë më të rëndësishme në vendin tonë. Prishtina e ka eliminuar Dritën, duke e mposhtur në vazhdime me rezultat minimal 1-0…

Source

The post Erdin Hashani analizon tri ndeshjet e Kupës së Kosovës të zhvilluara ditën e martë appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button