Sport

“Mbappen e shoh në Liverpool”

Ish ylli i skuadrës nga Anfield beson që kampionët e Premier Ligës duhet të investojnë para dhe ta marrin talentin francez në skuadrën e tyre Kylian Mbappe do ta kthente Liverpoolin në “skuadrën më të mirë në botë” sipas Djibril Cisse, i cili mendon që ylli i Paris Saint-Germain shumë lehtë mund të përfundojë në verë te Reds. “Të jem i saktë kam biseduar me disa gazetarë, ne kemi biseduar për…

Source

The post “Mbappen e shoh në Liverpool” appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button