Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin, Liverpool – Manchester City

Liverpooli dhe Manchester City po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 23-të në Premierligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Manchester Cityt ka kaluar në epërsi në minutën e 49’. Golin për mysafirët e ka realizuar Ilkay Gundogan./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Zhbllokohet rezultati në takimin, Liverpool – Manchester City appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button