Showbiz

Unaza që Brooklyn Beckham i dhuroi Nicola-s ka çmimin marramendës

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz janë çifti më simpatik.

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz njihen si një ndër çiftet më të dashura të showbizit.

Nicola Peltz ka tashmë disa kohë që është e fejuar me Brooklyn Beckham, por nuk nguron të krenohet me unazën që mban në gisht.

Në fotot e fundit që ka publikuar, ajo e vë shumë në dukje këtë detaj, me plot krenari.

Vlera e unazës është rreth £350,000 dhe meqenëse Brooklyn Beckham vjen nga një familje shumë e pasur këto shifra shpenzimesh kanë plotësisht kuptim./Kosovarj

The post Unaza që Brooklyn Beckham i dhuroi Nicola-s ka çmimin marramendës appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button