Sport

Notat e lojtarëve: Milan 4-0 Crotone

Milani e ka mposhtur Crotonen me rezultat të thellë 4-0, në takimin e zhvilluar në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në sfidën e luajtur në stadiumin ‘San Siro’, golat për skuadrën e Milanit i realizuan Zlatan Ibrahimovic 2x (30’ dhe 64’) dhe Ante Rebic 2x (69’ dhe 70’). Menjëherë pas përfundimit të këtij duelin janë publikuar edhe notat e futbollistëve…

Source

The post Notat e lojtarëve: Milan 4-0 Crotone appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button