Sport

Messi inspiron Barcelonën për fitoren e radhës në La Liga

Lionel Messi e ka frymëzuar Barcelonën për të vazhduar me fitore në La Liga Barcelona ishte duke humbur deri në momentin kur në ndeshje hyri Lionel Messi. Messi arriti të barazoi rezultatin dhe mandej edhe të jetë krucial në autogolin e shënuar të Betisit. Trincao ishte ai që shënoi golin e fitoren në një aksion që nisi prapë Messi Barcelona ka arritur që të shënojë fitore në Sevillë kundër Real…

Source

The post Messi inspiron Barcelonën për fitoren e radhës në La Liga appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button