Sport

Mbyllet pjesa e parë e takimit Juventus – Roma

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Juventusit dhe Romës, në kaudër të javës së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, nikoqirët kanë shkuar në pushim në epërsi. Golin për Juven e ka shënuar ylli portugez, Cristiano Ronaldo, në minutën e 13-të, pas një asistimi të Alvaro Morates. Mbetet të shihet nëse Roma do të arrijë të barazoj…

Source

The post Mbyllet pjesa e parë e takimit Juventus – Roma appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button