Sport

Ky është veprimi fantastik i Belottit që po duartrokitet nga e gjithë bota

Ndeshja mes Torinos dhe Atalantës ishte spektakël në vete. Takimi i sotëm i Serie A përfundoi me rezultatin 3-3, teksa “Toro” bëri një rikthim senzacional pasi fillimisht po humbnin 3-0. Megjithatë as golat e as rezultati nuk mori vëmendjen, por diçka tjetër. Ishte një veprim nga Belotti i Torinos i cili po duartrokitet nga të gjithë. Belotti u rrëzua në afërsi të zonës edhe pse nuk ishte i prekur…

Source

The post Ky është veprimi fantastik i Belottit që po duartrokitet nga e gjithë bota appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button