Sport

Juventusi kalon në epërsi ndaj Romës

Juventusi dhe Roma po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, ‘Zonja e Vjetër’ ka kaluar në epërsi në minutën e 13-të/ Golin për Juven e ka shënuar ylli portugez, Cristiano Ronlado. Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta Gazeta Press/

Source

The post Juventusi kalon në epërsi ndaj Romës appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button