Sport

Ibrahimovic realizon golin e 500 në karrierë

Milani dhe Crotone po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 21-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Milanit ka kaluar ne avantazh në minutën e 33’. Golin për ‘rosonerët’ e ka realizuar sulmuesin, Zlatan Ibrahimovic, pas një kombinimi fantastik me Rafael Leao. Ky ishte goli i 500 në karrierë për sulmuesin suedez…

Source

The post Ibrahimovic realizon golin e 500 në karrierë appeared first on Gazeta Press.

Lajmet të tjera

Back to top button