SPORT — November 13, 2016 at 4:09 pm

Shokuese: Shqipëri – Izrael ishte e kurdisur? Ja provat (FOTO)

Dalin dyshimet e para që sfida mes Shqipërisë dhe Izraelit ka qenë e trukuar.
Humbja 0-3 nga kombëtarja jonë ishte parashikuar në rrjetin social “Faceboook” nga një faqe që reklamon për shitje ndeshjesh.
0
Në postimin e bërë 20 orë më parë, konkretisht në orën 19:20 ishte parashikuar rezultati final 0-3 për Izraelin, shkruan albeu, përcjell lajmi.net.

Rezultati është publikuar vetëm dy orë para ndeshjes dhe lë vend shumë për diskutime.
1

Lexo edhe:  Të gjithë do të quhen heronj, por ky i Kombëtares do të ofendohet dhe do të quhet tradhtar
loading...