Pas gjithë atij spektakli, Linda Morinës i ndodh një gjë e tmerrshme (Foto)
SHOW BIZ — January 8, 2017 at 3:18 am

Pas gjithë atij spektakli, Linda Morinës i ndodh një gjë e tmerrshme (Foto)

lindaa
Tashmë të gjithë e njohim. Padyshim është ndër më të lexuarat nga showbizi shqiptar. Është Linda Morina, këngëtarja e cila po thyen rekordet në rrjetet sociale me video dhe fotografi që po i poston njofton GAZETA NEWBORN.

Por, pas disa videove të publikuara sot, Linda Morinës, ja kanë hackuar Facebookun, e ku e kanë quajtur edhe idiote./GAZETA NEWBORN.
lind