Ja cka po ndodh me Adelina Ismailin..!!
SHOW BIZ — January 12, 2017 at 4:58 am

Ja cka po ndodh me Adelina Ismailin..!!

0
Këngëtarja shumë e njohur, Adelina Ismaili ka një kohë të gjatë që ka nisur një jetë të re në Zvicër me Vali Krasniqin dhe duket pak në skenë.
Gjëra të reja dhe të mëdha duket se po ndodhin megjithatë në jetën e saj.
Reporteri.net mëson se këngëtarja Ismaili, që disa e konsiderojnë si diva e muzikës në Kosovë, është shtatzënë. Sipas burimeve të afërta me këngëtaren ajo është në muajt e parë të shtatzënisë.
Ismaili ka nisur jetën e saj në Zvicër pas tragjedisë që i ndodhi, kur i dashuri i saj, polici Triumf Riza u vra nga grupi i Enver Sekiraqes, që thuhet se po ashtu kishte lidhje dikur me këngëtaren Ismaili./Lajmi.net