Ja cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!!
SHOW BIZ — January 12, 2017 at 3:48 am

Ja cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!!

Çifti Learta dhe Kushtrimi, ende gjenden në muajin e mjaltit. Këto ditë ata kanë shkuar drejtë qytetit të Gjermanisë, Düsseldorf.
lind
Gjatë qëndrimit në shtetin gjermanë, Learta, reja e Shyhretës ka postuar një foto nga salloni i automobilave, ku shihet Kushtrimi, bashkëshorti i saj pranë një veture të tipit të ri Audi, përcjellë Magazina.al.

Ndoshta çifti janë të interesuar për t’a blerë këtë veturë, aspak të lirë./Magazina.al
0