Getinjo Nuk Përmbahet, Gjuan Live Në Emision Moderatoren Kosovare..!!
SHOW BIZ — January 4, 2017 at 5:38 am

Getinjo Nuk Përmbahet, Gjuan Live Në Emision Moderatoren Kosovare..!!


Getinjo dhe Mozzik kanë qenë të ftuar në emsionin “Elite Zone” tek Elita Rudi.

Kur Elita Rudi pyeti reperin nga Ferizaji se cilën femër shqiptare e pëlqen ai i tha prezentuses kosovare që e pëlqen ata.Kjo nuk është hera e parë që hip hop artistët nga Kosova e Shqipëria i kanë thurr elozhe zeshkanes seksi.
0