Fjalët e para të Aziz Salihut pas mbërritjes në Kosovë
SPORT — October 15, 2016 at 2:58 am

Fjalët e para të Aziz Salihut pas mbërritjes në Kosovë

Ish medalisti i Lojërave Olimpike në një konferencë për shtyp të mbajtur në aeroportin ‘Adem Jasharin’, ka falënderuar Zotin, familjen, shokët dhe popullin e tij për kujdesin e treguar.
0
“Së pari falënderoj Zotin që është numër një, pastaj familjen, shokët e mi dhe populli im që ka bërë çmos për mua, që kurrë nuk kam mi harru, e kam ditur që më do populli, dhe këtë e pash edhe në aeroport. Me të vërtet jam shumë i kënaqur që ky popull më do, dhe i dëshiroj shumë të mira”, deklaroi Aziz Salihu në konferencë për shtyp, përcjell lajmi.net.