E pa besueshme Shkurte Fejza shkon në një vend ku nuk pritej të ishte!
SHOW BIZ — January 11, 2017 at 5:10 am

E pa besueshme Shkurte Fejza shkon në një vend ku nuk pritej të ishte!

lind
Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore Shkurte Fejza, si duket kohën e lirë po e shijon bukur mirë pranë njerëzve të afërt, shkruan Kosovarja.

Ajo në një foto shfaqet me bashkëshortin e saj Hajrush Behluli dhe me vajzën e saj Besianën. Ku shihen në sheshin e Prishtinës, duke kaluar ca kohë, shkruan Kosovarja. Njëherit ky është vendi ku shumë qytetar e frekuentojnë, ndërsa fytyrat publike siç janë këngëtaret e mëdha si Shkurtja, nuk shihen edhe aq në vendet publike. Por Shkurta e ka thyer këtë “rregull”.
Ajo është shumë popullore dhe e thjeshtë sa që nuk fshihet nga fansat e saj, madje nuk nguron të del edhe në shesh e ta shijon atmosferën./Kosovarja
0