VIDEO — Gazeta Press

VIDEO

by / on August 5, 2017 at 2:15 am / in VIDEO

Takimi Emocionues i të porsalindurës me Nënën e saj (Video)

Agata Ribeiro Coelho që ka lindur në një spital të Brazilit, nuk ndalonte së përqafuari nënën e saj Brenda Coelho de Souza. Gruaja 24-vjeçare, që kishte sjellë në jetë vogëlushen përmes lindjes cezariane, ishte e pafuqishme ta mbante apo ledhatonte atë. “Përqafimi me aq dashuri nga fëmija të cilin e linda, ishte kënaqësia më e madhe që kam përjetuar”, ka […]

Read more ›
by / on August 2, 2017 at 2:23 am / in VIDEO

Shikoni çfarë bëjnë policët rrugëve të Tiranës, habiten kalimtarët (Video)

Skenat që shohim në rrugët e Tiranës, janë nga më të ndryshmet dhe më interesantet. Sidomos kur në histori përfshihen policë. Të një video të dërguar në redaksinë tonë duken dy policë të rinj rrugorë në Bulevardin e Ri, në kryeqytet mbi një motor duke dhënë spektakël. Dëshmitarët në skenë tregojnë se devijimet e tyre kishin si qëllim t’u tregonin […]

Read more ›
by / on August 2, 2017 at 1:05 am / in VIDEO

Del shëtitje në qendër të Durrësit, nuk u beson syve nga skena që sheh (Video)

Një djalë kishte dalë me familjen për shëtitje rrugëve të Durrësit kur befas u përball me një skenë aspak normale që nuk të qëllon ta shohësh përditë. Ai pa me habi se si një djalë i ri po kacavirrej mbi njërën nga shtyllat e ndriçimit të qytetit a thua se ishte Spider-man. Pasi u ngjit në majë të shtyllës ai […]

Read more ›
by / on August 2, 2017 at 1:01 am / in VIDEO

Shiko si e marrin Nusen në Gjilan (Video)

Një video e publikuar në internet tregon se si merret nusja në Gjilan. Videoja e publikuar në disa portale, paraqet një traktor që shihet sikur janë krushqit për nusen. Shikojeni edhe vetë…

Read more ›
by / on August 1, 2017 at 5:53 pm / in VIDEO

E Turpshme! Shikoni çka i bën Policia këtij të moshuari (Video)

Policia Bashkiake e Tiranës vazhdon “me sukses” spastrimin e rrugëve të kryeqytetit nga shitësit e vegjël që dalin për të nxjerrë bukën e gojës. Të shumta janë denoncimet që nga qytetarët të cilët nxjerrin në pah veprimet e policëve bashkiakë. Në rastin konkret një qytetar ka filmuar një polic të bashkisë së Tiranës, i cili ka hedhur përtokë me shqelma […]

Read more ›
by / on August 1, 2017 at 2:21 am / in VIDEO

Shikoni si ban hajgare ky serb me nusen e sapo martuar shqiptare! (Video)

“Ato blihen për pak para ose mashtrohen për një jetë të mirë, mirëpo në fakt gjatë gjithë ditës ato merren me bartjen e druve me traktor dhe me kujdesin e bagëtive” shprehet serbi.“U kryqëzua në kishë, ajo vetë deshi ta bëjë ketë” tha dhëndri BratislaviDhurata, tashmë me emër të ndryshuar e quajtur Dunja është nuse shqiptare në Serbi. Ajo nuk […]

Read more ›
by / on July 31, 2017 at 7:16 pm / in VIDEO

Vëllai i nxjerr një sekret të madh princeshës Diana kaq kohë pas vdekjes (Video)

Vëllai i princeshës Diana, Charles Spenser, është përpjekur që ta ndal emetimin e filmit dokumentar në Britani të Madhe, në të cilin e ndjera princeshë evokon jetën e saj të dashurisë dhe martesën e dështuar me princin Charels, shkruajnë mediet britanike, transmeton gazetametro.net. Kanali britanik i televizionit Channel 4 ka konfirmuar në bisedë me vëllanë e Diana’s, Charles Spenser, se […]

Read more ›
by / on July 30, 2017 at 8:11 pm / in VIDEO

‘Çmendet’ gjarpri, shikojeni se çfarë i bën vetes (Video)

Kemi parë shumë video me gjarpërinj nëpër botë, por një video të tillë nuk e keni parë kurrë. Në një video të publikuar në YouTube, që ka më shumë se 20 milionë shikime, shihet një gjarpër në rrugë. Gjithçka duket në rregull në fillim, derisa gjarpri të fillojë të ‘çmendet’, transmeton Gazeta Express. Gjarpri i çuditshëm fillon të bëjë lëvizje […]

Read more ›
by / on July 30, 2017 at 8:09 pm / in VIDEO

Prekëse! Zjarrfikësi shpëton qenin duke i dhënë frymë gojë më gojë (Video)

Pasi shpëtoi pronarin e tij, një zjarrfikës ktheu vëmendjen tek qeni, duke provuar me gjithë forcën e tij për ta shpëtuar atë. Costache Mugurel e shpëtoi një 51 vjeçar dhe qenin e tij nga një ndërtesë që po digjej në një vend afër Bukureshtit, Rumani. Pasi e shpëtoi burrin, zjarrfikësi iu kthye qenit dhe i dha frymë gojë më gojë […]

Read more ›
by / on July 30, 2017 at 8:06 pm / in VIDEO

Gjakovari e merr Nusën me helikopter (Video)

Tashmë është traditë që në ditën e martesës nusen të shkojë ta marrë dhëndri bashkë me familjen e tij. Zakonisht nusën e marrin me veturë por ky dhëndër nga Gjakova ka vendosur që të shkojë me helikopter. Lexuesit e Gazetës Express e kanë dërguar videon nga ceremonia e dasmës. Më poshtë mund ta shihni videon

Read more ›