VIDEO — Gazeta Press

VIDEO

by / on September 4, 2017 at 6:48 pm / in VIDEO

Momenti dramatik kur vetëtima e godet pemën dhe e rrëzon mbi shtëpi (Video)

Një grup miqsh, të cilët po e xhironin ndodhinë e një stuhie në Kanada, për pak sa nuk janë pjekur të gjallë kur vetëtima e madhe godet pak metra larg tyre.Këto pamje të jashtëzakonshme shfaqin momentin kur vetëtima e godet dy herë një pemë të madhe, e cila rrëzohet mbi një shtëpi pushimi në liqenin e njohur “Bryson” në rajonin […]

Read more ›
by / on August 30, 2017 at 1:19 am / in VIDEO

E PABESUESHME! NJIHUNI ME VENDIN KU UJI NUK BIE POSHTË POR NGJITET LART (VIDEO)

Ekziston një vend në Las Vegas ku uji nuk bie në tokë por ngjitet lart. Duket e pabesueshme por e gjitha e ka një shpjegim shkencor.Nuk është se aty graviteti nuk funksionon, por ka forca të tjera që e tejkalojnë atë.Lumi i Kolorados futet nëpërmjet nje konstruksioni rrethor të betonizuar dhe kjo strukturë përcjellëse ndryshon forcën natyrore të kanionit e […]

Read more ›
by / on August 15, 2017 at 7:29 pm / in VIDEO

Shikojeni momentin kur një gropë e madhe krijohet dhe i gëlltitë dy makina (Video)

Pas motit të stuhishëm të premten në Kaliforni, është hapur një gropë e madhe e cila i ka gëlltitur dy makina.Gropa e 7-metra e thellë u krijua në Studio City të Kalifornisë gëlltiti dy makina, me vozitësit ende brenda tyre, transmeton Express Vozitësja, 48-vjeçare, u gjet nga zjarrfikësit brenda makinës rreth 3 metra nën nivelin e rrugës Ajo u nxjerrë […]

Read more ›
by / on August 12, 2017 at 6:53 pm / in VIDEO

Tmerr !! Shikoni se si rrahen vajzat Kosovare ne nje club ne Prishtine (Video)

E gjithë ngjarja ka ndodhur në qytetin e Prishtinës. Një qytetar ka shpërndarë një video, në të cilën është regjistruar sherri banal e ku sharjet janë të shumta.Nga ana tjetër të pranishëm në këtë sherr kanë qenë dhe djem të shumtë, të cilët pasi kanë qeshur me shfaqjen që ato kanë ofruar dhe jashtë klubit të natës.Janë mundur që t`i […]

Read more ›
by / on August 12, 2017 at 6:33 pm / in VIDEO

Shkuan të shpëtojnë qenushin, u shokuan çfarë gjetën (Video)

Njerëzit kishin dëgjuar zhurma dhe me këtë rast kishin njoftuar ekipin e shpëtimit. Kur ekipi kishte arritur në vend, fillimisht kanë menduar se do të gjejnë ndonjë qenush apo kotele, mirëpo ata u shokuan çfarë gjetën, transmeton lajmi.net Disa qenush të ngujuar brenda një thesi, ndërsa dy prej tyre kishin dalë jashtë dhe qëndronin pranë thesit. Trupi i tyre ishte […]

Read more ›
by / on August 12, 2017 at 6:28 pm / in VIDEO

Nëse e shihni këtë në plazh, ikni sa më shpejt që mundeni (Video)

Është e vështirë për ta dalluar, megjithatë ky ‘kandil deti’ është shumë i rrezikshëm, pavarësisht sa i lezetshëm mund të duket në shikim të parë. Me prekjen e tij, ju do të ndjeni dhimbje dhe shumë djegie. Tentakulat e tyre arrijnë deri në 15 metra, dhe helmi i tyre mund të paralizojë prenë, transmeton lajmi.net Sigurohuni që të jeni sa […]

Read more ›
by / on August 11, 2017 at 4:47 pm / in VIDEO

Momenti shokues kur “bodybuilder”-i thyen qafën (Video)

Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut. Sifiso Lungelo Thabete ra me kokë në tokë dhe theu qafën përpara spektatorëve. “Komuniteti i “bodybuilding”-ut u shokua nga lajmi tragjik i vdekjes së Sifiso Lungelo Thabete, nga Umlazi”, shkruajti revista “Muscle Evolution”. Shikojeni videon më poshtë duke klikuar në reklam: Video

Read more ›
by / on August 7, 2017 at 2:26 am / in VIDEO

Dalin pamjet e atentatit sa ‘spektakolar’ aq edhe amator në Tiranë!!! (VIDEO)

Policia e Tiranës ka bërë publike pamjet e atentatit të bujshëm të tre ditëve më parë tek Komuna e Parisit ku mbeti i plagosur 24-vjecari Lorenc Hoxha. Ai ishte në makinë së bashku me një person tjetër pasagjer në vendin e parë, kur në kryqëzim në semafor të ndaluar, nga një BMW e zezë X 5 zbresin katër persona, ku […]

Read more ›
by / on August 7, 2017 at 1:59 am / in VIDEO

Të izoluara nga bota, ja si është jeta e grave në Amazonë (Video)

Është gjithçka larg botës… Ato ndodhen në një mjedis natyror, ku janë të detyruara të ndjekin instiktin për të jetuar. Prej tyre ka të dëshpëruara me jetën, të tjera që luftojnë për të jetuar, në mënyrë që të sigurojnë veten dhe fëmijët e tyre. Të tjera, ndjekin traditën e krijuar prej kohësh, pa dashur të mendojnë për më larg, nga […]

Read more ›
by / on August 6, 2017 at 1:15 am / in VIDEO

Rrahje mes Shqiptarëve dhe Anglezëve në burg, Nëse je i dobët mos e shiko! (Video)

Rrahje mes Shqiptarëve dhe Anglezëve në burg, ja kush fiton. Një përleshje masive mes të burgosurve shqiptarë dhe atyre anglezë për kontrollin e shpërndarjes së drogës në një burg anglez është raportuar nga tabloidi britanik “Daily Mail”.Nëse jeni i dobët në zemër mos e shikoni këtë përleshje. Shikojeni videon më poshtë duke klikuar në reklam: Video

Read more ›