SHOW BIZ — Gazeta Press

SHOW BIZ

by / on April 26, 2017 at 3:39 am / in SHOW BIZ

Kërcim Magjik si kjo Vajzë Shqiptare se besoj qe keni parë!

Kërcim Magjik si kjo Vajzë Shqiptare se besoj qe keni parë. Dasmat Shqiptare si cdoher jan më të bukura, sidomos kur shohim edhe si kërcejn vajzat shqiptare, në këtë video mund të shihni si kjo vajzë kërcen me një këngë arabe,te gjithë të pranishmit jan befasuar nga kërcimi kësaj vajze dhe unë kur shikove videon u magjepsa.

Read more ›
by / on April 26, 2017 at 3:20 am / in SHOW BIZ

Aksidentohet vajza e Ibrahim Tatlises, Dilan Çitaku (Foto)

Vajza e Ibrahim Tatlises ka pësuar një aksident, i cili pothuajse nuk i morri jetën. Dilan Çitaku pësoi aksident në rrugët e qytetit të Stambollit pasi humbi kontrollin mbi veturën. E gjithë kjo ndodhi kur bukuroshja ishte duke vozitur me shpejtësi të madhe dhe rrugët e Stambollit ishin të lagura si pasojë e rënies së shiut të pandërprerë, transmeton Telegrafi. […]

Read more ›
by / on April 26, 2017 at 3:03 am / in SHOW BIZ

Shokohen serbët: Këngëtarja CECA, Ja cka më bëri djaloshi Shqiptar

Këngëtarja Serbe e njohur edhe në trojet e Shqiptarëve, në një portal ka thënë ajo: Në moshë të re kisha provuar një mardhënie me një Shqiptar dhe atë nat e shijova si as një natë tjetër në jetën time, dhe prej atëher nuk kam mundur ta gjej atë person, kjo ngjarje ka ndodhur diku rreth vitit 1998-1999 thot ajo.

Read more ›
by / on April 25, 2017 at 4:58 pm / in SHOW BIZ

Aktorja e Kosovës e ‘godet me shuplakë’ Enver Idrizin..!!

Në emisionin ‘Odeon’ të këngëtarit të mirënjohur, Naim Abazi, Enver Idrizi është përkujdesur për shoun së bashku me aktoren e Kosovës, Qëndresa Loki. Aktorja e “godet me shuplakë” Enver Idrizin, këtë mund ta shikoni në minutën e 18:40 sekonda. Kjo ishte shaka, por jashtëzakonisht e ndërtuar mirë ashtu si di aktorja e Loki dhe ish-karateisti i mirënjohur Idrizi.

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 4:58 pm / in SHOW BIZ

Shokon aktori i njohur hollivudian: Jam Shqiptar edhe pik… (Video)

Aktori i njohur amerikan Kevin Spacey, i ftuar mbrëmë në emisionin e Jimmy Fallon ka deklaruar se ka kombësi shqiptare. Në fakt, kjo deklaratë ishte pjesë e një loje gjatë këtij emisioni me pyetje anonime dhe frymëzuar nga tenisi që kishin luajtur së bashku. Përgjigjet duhet të ishin të shpejta, pa pasur kohë të mendosh çfarë do të thuash. Kur […]

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 2:45 am / in SHOW BIZ

Ja çfarë bën Shyhrete Behluli me Motrat Mustafa në Mushtishtë! (Foto)

Këngëtaret mushtishtase, Shyhrete Behluli dhe Motrat Mustafa, në ditën e sotme (e shtunë), kanë kaluar kohë pranë bashkëfshatarëve të tyre në Mushtishtë, shkruan “Kosovarja”. Këtë e mësojmë përmes ca pamjeve që Shyhrete Behluli i ka nda me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku vërehet se atje kishte një organizim dhe këndonin bilbilat e Mushtishtit./Kosovarja/ Se si dukeshin Motrat Mustafa […]

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 1:44 am / in SHOW BIZ

Agim Bahtiri e jep një lajm për Mitrovicën, ‘shokon’ Behgjet Pacollin (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show,të ftuar janë kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri si dhe Avni Selimi dhe Shpetim Hajdini, shkruan Gazeta NewBorn. Gjatë këtij emisioni sikurse edhe në realizimet e kaluara, ka pasur edhe momente interesante. Krytari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar se nuk do të jetë më kandidat për Mitrovicë.

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 1:32 am / in SHOW BIZ

Shikojeni se çka i tha Aida Doci, Shpetim Deskut në emision (Video

Këtë javë i ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show,të ftuar janë kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri si dhe Avni Selimi dhe Shpetim Hajdini, shkruan Gazeta NewBorn. Gjatë këtij emisioni sikurse edhe në realizimet e kaluara, ka pasur edhe momente interesante. Por se cka i tha Aida Doci, Shpetim Deskut dhe cka bëri ajo shikojeni poshtë emisionin

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 1:01 am / in SHOW BIZ

Mulla Osmani e ‘bën horë’ miss Shqiperinë, ja çfarë i thotë…

Mysafir këtë të diele në emisionin Kojshia Show të Sadri Imerit ishin Hoxha i drenicës Mulla Osman Musliu dhe Atalanta Kërçyku, Miss Elbasani. Pas një debatit që patën mes vete rreth fesë Islame, Moderatori shtyri Miss Elbasanin të bëjë një sfilatë, ndërsa shikoni KETU se çfar bënë dhe si reagon hoxha Mulla Osmani.

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 12:33 am / in SHOW BIZ

Miss Shqipëria e zhveshur para syve të Hoxhë Mulla Osmanit, nuk do ta besoni si reagon Hoxha..!

Mysafir këtë të diele në emisionin Kojshia Show të Sadri Imerit ishin Hoxha i drenicës Mulla Osman Musliu dhe Atalanta Kërçyku, Miss Elbasani, shkruan InfoKosova. Pas një debatit që patën mes vete rreth fesë Islame, Moderatori shtyri Miss Elbasanin të bëjë një sfilatë, ndërsa shikoni se çfar bënë dhe si reagon hoxha Mulla Osmani. Shiko videon KETU nga minuta 40:18 […]

Read more ›