SHOW BIZ — Gazeta Press

SHOW BIZ

by / on September 4, 2017 at 6:47 pm / in SHOW BIZ

Kështu vallëzoi Rifat Jashari në dasmën e djalit të hoxhës së Drenasit (Video)

Para disa dite imami i xhamisë në Drenas, Osman Musliu ka martuar djalin e tij. Në dasmën të cilën e kishte të ndarë burrat nga gratë, Imami Musliu, i cili njihet për afërsinë me familjën Jashari, kishte të ftuar edhe këta të fundit. Në një video të publikuar në Youtube nga vetë Osmani, ai shihet duke kërcyer një valle burrash […]

Read more ›
by / on September 4, 2017 at 1:44 am / in SHOW BIZ

‘Gazetaren më të bukur’ në Kosovë nuk e keni parë kurrë kështu (Foto)

Vazhdimisht është etiketuar si moderatorja më e bukur në Kosovë.Erëza Vela sërish ka befasuar me pamjen e saj seksi. Së fundmi është shfaqur shumë sportive dhe me linja perfekte trupore. Aktualisht ajo nuk është e angazhuar në asnjë emision televiziv, ndonëse muaj më parë kishte ndërprerë edhe emisionin ‘Ekonomia me Erëzën’ Shikoni fotografite duke klikuar më poshtë:

Read more ›
by / on September 3, 2017 at 6:26 pm / in SHOW BIZ

Edhe kjo e keqe u ndodhi sot Motrave Mustafa (Foto)

Motrat Mustafa janë nga këngëtaret më të pëlqyera nga zhanri i muzikës popullore, përcjell ORAinfo. Janë të njohura në mbarë publikun shqiptar, prandaj edhe interesimi i tij në lidhje me jetën e tyre private është i madh.Kështu disa nga fansat e tyre iu kanë hapur llogari të rrejshme në Instagram me emrin e tyre.Ato kanë paralajmëruar se ato profile nuk […]

Read more ›
by / on September 3, 2017 at 6:18 pm / in SHOW BIZ

Bukuroshja serbe vallëzon me muzikë popullore shqipe, ja reagimi i serbëve (Video)

“Işte Benim Stilim” apo siç përkthehet në shqip “Ky është stili im” është një ndër emisionet më të ndjekura në Turqi “Ku, dhe si duhet të vishem unë e di më së miri”- është kjo arsyeja se pse në këtë emision garojnë vajzat, për tu zgjedhur si femra më me stil në Turqi. Mirëpo diçka që ka tërhequr më shumë […]

Read more ›
by / on September 3, 2017 at 2:25 pm / in SHOW BIZ

Nuk mund ta besoni kurrë hiq se çka bëri Shkëndije Mujaj (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret tona e cila pothuajse famën më shumë e ka arrit me zhveshje. Shkëndije Mujaj që tash e sa kohë jeton jashtë Kosovës dhe njihet si njëra ndër femrat e shoubizit e cila ka të pasme shumë në formë, dhe që nuk përton fare t’i ekspozoj ato, shkruan “Kosovarja”. Duket se fotove provokative të stilit të Shkëndijës, […]

Read more ›
by / on September 2, 2017 at 2:43 am / in SHOW BIZ

Kjo është videoja më prekëse dhe gëzimi e ndodhur në Kosovë!

Ju falenderoj per urimet njeheherit edhe per kritikat e juaja!ne Jemi 5 motra gezimi jon ka qen i pa pershkruar kur zoti na e fali vellaun ton.JU LUTEM mos paragjykoni deshira jon ka qen qe ket gezim ta ndajm sr bashku me gjith familjen ton.Arsyeja e par ka qen sa babi jon eshte i vetem pa vella e kemi kuptuar […]

Read more ›
by / on September 2, 2017 at 2:29 am / in SHOW BIZ

A është ‘normal’ Kallashi, nuk mund ta besoni se çka bëri sot për Bajram (Video)

Si një femër e guximshme, ajo përmes shumë veprimeve për të cilat u gjykua shumë nga opinioni, arriti të jetë ndër fytyrat më të përfolura, shkruan revista Kosovarja.Gjithmonë sjell diçka të re, ndonjë veprim që i befason shumë ndjekësit e saj, por kësaj here shumë e ashpër.Me një kallash në dorë ajo përmbush zbrazëtirën e egërsisë së saj, me që […]

Read more ›
by / on August 30, 2017 at 1:25 am / in SHOW BIZ

Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët! (Video)

Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët!Kjo është një video e realizuar nga xhirimet e një çifti Turk, e cila ka marrë shumë klikime në internet.Protagonistë […]

Read more ›
by / on August 30, 2017 at 1:09 am / in SHOW BIZ

Kështu “shkrihet” Lulja kur këndon Meda (Video)

Synetia e djemve të Medës u komentua deri në detaje.E kjo pjesë nuk ka si të kalojë pa u vërejtur, përcjell ORAinfo. Meda shihet t’i këndojë gruas së tij një nga këngët që i kushtohet asaj. Lulja shihet të ketë arritur në qiellin e shtatë nga fjalët që ia thotë burri i saj.Shiko videon ne linkun me poshte ne vazhdim. […]

Read more ›
by / on August 29, 2017 at 11:12 pm / in SHOW BIZ

Meda dhe gruaja e tij ‘çmendin’ të pranishmit, shikojeni se si këndojnë (Video)

Synetia e djemve të Medës u komentua deri në detaje. E kjo pjesë nuk ka si të kalojë pa u vërejtur. Meda shihet t’i këndojë gruas së tij një nga këngët që i kushtohet asaj. Lulja shihet të ketë arritur në qiellin e shtatë nga fjalët që ia thotë burri i saj. Kliko në reklamë me posht për të shikuar […]

Read more ›