SHOW BIZ — Gazeta Press

SHOW BIZ

by / on June 22, 2017 at 5:41 am / in SHOW BIZ

Në këtë shtëpi të bukur jeton Remzie Osmani (Foto/Video)

Deri më tani keni parë shtëpitë e bukura e luksoze në të cilat jetojnë shumë yje të njohura të estradës. Së fundmi këtë po e bën edhe këngëtarja e njohur Remize Osmani, transmeton Gazeta Express. Këngëtarja e njohur në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet në oborrin e shtëpisë së saj që duket një ambient […]

Read more ›
by / on June 22, 2017 at 4:55 am / in SHOW BIZ

Gold Ag falenderon Zotin për diçka shumë interesante! (Video)

Gold Ag falenderon Zotin për diçka shumë interesante! Pjesë e emisionit LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel kësaj radhe i ftuar ishte reperi i mirënjohur Gold Ag , i cili si asnjëherë më parë rrëfen të pathënat e jetës së tij./GazetaTribuna Ai vjen edhe me një falenderim interesant për Zotin. Për të dëgjuar deklaratën e tij të plotë shtypni […]

Read more ›
by / on June 22, 2017 at 3:41 am / in SHOW BIZ

Aktorja e njohur turke flet shqip me gjyshen, tregon rrënjët shqiptare (Video)

Aktorja turke Gizem Karaca duket që origjina e largët e sjell drejt Shqipërisë, e për pasojë në venat e saj ka pak gjak shqiptari. Aktorja e cila ka luajtur në serialin “Dashuri pa fund” ka publikuar një video ku duket gjyshja e saj duke folur shqip. Aktorja bukuroshe, dikur Mis Turqia, ka publikuar një video nga Instagram ku ka një […]

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 2:48 pm / in SHOW BIZ

Vdekja që e shkatërroi Diellza Kolgecin (VIDEO)

Diellza Kolgeci është motër e dy vëllezërve, lidhja me të cilët përherë ka qenë speciale dhe e fortë dhe kjo është dëshmuar disa herë edhe nëpërmjet fotografive të publikuara. Mirëpo muaj më parë, Diellza u përball me një ngjarje shumë të rënde, ku i vdiç një person shumë i afërt i saj. Së fundmi, bukuroshja ka qenë e ftuar në […]

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 2:46 pm / in SHOW BIZ

Nuk do ta besoni çfarë zbulon Labi për sherrin mes Adelinës e Leonorës! (Video)

Vite më parë është bërë bujë një skandal mes dy këngëtareve të njohura Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, të cilat që nga atëherë nuk flasin mes vetes.Moderatori Labinot Gashi ishte i ftuar në një intervistë për emisionin Mirage këtë të premte.Labi rrëfeu të pathëna nga jeta e tij private, karriera e tij si dhe për ngjarjet që karakterizojnë estradën.Ndër të […]

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 5:28 am / in SHOW BIZ

E Dhimbshme! Rrëfimi i Aziz Salihut për sëmundjen e tij të bën me qajt (Video)

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori gjakovar i cili ligjëron në Universitetin e Australisë, Leandrit Mehmeti.Aziz Salihu para disa muajsh ishte për shërim në Turqi. Kemi parë shumë fotografi të tij nëpër lajme, ku një sëmundje e […]

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 5:25 am / in SHOW BIZ

Mihrije Braha: Ja me kë më tradhtoi Naimi (Video)

Mihrije Braha: Ja me kë më tradhtoi Naimi. Këngëtarja Mihrije Braha në një intervistë ka thënë diçka interesante.Bëhet fjalë për tradhëti ndaj Naimit dhe Naimi ndaj saj, shkruan arbresh.info.‘Ja me kë po më tradhëton Naimi’ ishin disa nga fjalët e saj mjaft të çuditshme. Për ta kuptuar këtë gjë shikoni në intervistën e mëposhtme nga minuta e 16.50

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 5:21 am / in SHOW BIZ

Si po i “peshkon” Mahmut Ferati, këngëtaret e reja (Video)

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori gjakovar i cili ligjëron në Universitetin e Australisë, Leandrit Mehmeti. Mahmuti e Vjollca promovuan videoklipin e tyre më të ri “Përgjithmonë”. Mahmuti njihet për bashkëpunimet e tij të shumta dhe të […]

Read more ›
by / on June 21, 2017 at 3:11 am / in SHOW BIZ

Kjo është super unaza e fejesës së Eliza Dushkut! (Foto)

Vetëm pak ditë më parë përmes një foto në rrjete sociale aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka deklaruar se do të lidhej në martesë me biznesmenin e njohur Peter Palandjian. Ndërkohë që është duke u marrë me përgatitjet e dasmës, mediat kanë fokusuar duart e saj ku shohim unazën e fejesës, e cila duket vërtet e mrekulleshme.

Read more ›
by / on June 20, 2017 at 6:18 am / in SHOW BIZ

Zbulohet lidhja e Genta Ismajlit me biznesmenin nga Kosova (Foto)

Prej disa vitesh tashmë ajo nuk kishte bërë publike asnjë lidhje romantike e po ashtu as mediat nuk kishin mundur të zbulonin diçka. Por, duket se kësaj periudhe ‘single’ i ka ardhur fundi, pasi Genta Ismaili mësohet nga ‘GSH’(Gazeta Shqiptare), se është në një lidhje me biznesmen nga Kosova. Mashkulli që ka arritur t’i fitojë zemrë jeton prej vitesh në […]

Read more ›