KRONIKE — Gazeta Press

KRONIKE

by / on April 25, 2017 at 3:48 pm / in KRONIKE

Futet në operacion për të lindur foshnjën, ajo që i ndodh më pas do ju lë pa fjalë!

Gruaja futet në operacion për të lindur foshnjën, por kjo ka sjellë pasoja të tmerrshme për kujtesën e saj. 35 vjeçarja Bernadette Strange është prekur nga një formë e rrallë e meningjitit dhe kur u zgjua nga anestezia nuk kishte asnjë kujtim nga jeta para gjumit. Pra, për Bernadetten fshirja e memorjes u shfaq në momentin kur fëmija i saj […]

Read more ›
by / on April 25, 2017 at 2:29 am / in KRONIKE

Ngjarje tepër e rëndë Tronditi mbrëm Prishtinën (Foto)

Në një bastore në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rëndë mbrëmjen e kaluar, shkruan Botapress. Në bastoren “lottsport” në rrugën “Regjep Mala” në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rëndë. Sipas burimeve të Botapress në këtë bastore janë vjedhur disa televizor. Ky burim i Botapress thotë që pronari i këtij lokali nuk ka dhënë detaje tjera të kësaj vjedhje, […]

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 4:26 pm / in KRONIKE

Albulena nga Ferizaji: Më shpesh e bëjë me vjehrrin e kunatin se sa me burrin!

Albulena nga Ferizaji: Me shpesh e beje me bjehrrin e kunatin se sa me burrin! Rrefimi i Albulenes nga Ferizaji po cmend gjith Shqiptarine ajo rrefen historine e saj per portalin tone, ku sipas saj ajo prej dites qe eshte martuar kishte bere sex me burrin vetem 3 her dhe burri i saj ka ikur per ne Zvicerr me pun […]

Read more ›
by / on April 24, 2017 at 12:11 am / in KRONIKE

Si bëra tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën….

Gjatë rrugës burri ishte I shtrirë tek sedilja prapa ndërsa unë përpara me vjehrrin. Ai me nga çmonte dhe filloj të më prekte kofshët ndërsa mu luste qe të ngrija pak fustanin të shihte … nëse ishte i mire për çunin e vet. Kur shkuam në shtëpi burri u shtri në krevat ndërsa unë shkova të pastrohem në bane. Vjehrri […]

Read more ›
by / on April 23, 2017 at 5:41 pm / in KRONIKE

I dashuri një tigër ja cka më bën, burri si lepuri….

“Më parë kam qenë në një marrëdhënie emocionale me në burrë abuziv për 5 vite rresh. Edhe pse ishte tepër i dhunshëm, në shtrat ishte shumë i mirë dhe jam tërhequr nga ai më shumë se nga çdo mashkull tjetër me të cilin kam fjetur”, –shkruan gruaja në letër.Ajo shton se ish i dashuri abuziv i duket edhe më tërheqës […]

Read more ›
by / on April 23, 2017 at 4:54 am / in KRONIKE

Rrëfimi i një gruaje nimfomane të varur nga……

“Kam një formë varësie nga seksi. Një mbrëmje bëra seks me dy burra përpara se të shkoja në takim me një të tretë. I njoh burrat vetëm për të bërë seks. Nuk ka rëndësi nëse më parë më çojnë për një darkë. Për më tepër që nuk duhet të jesh shumë e ngrënë përpara se të shkosh në shtrat. Në […]

Read more ›
by / on April 23, 2017 at 4:01 am / in KRONIKE

Mrekullia ZOTIT…Foshnja u shpëtua nga varri, tre ditë pasi nëna e kishte lënë të vdiste (Foto)

Kjo foshnje ka shpëtuar mrekullisht, pasi ishte varrosur në një gropë-varr për tri ditë. Por si e groposi nëna afrikane atë? Ajo ofron një arsye qesharake. Kur punëtorët në fabrikë, dëgjuan foshnjen të qante, ata shkuan të shikonin për të. Në fund, ata gjetën një foshnje e cila ishte varrosur gjallë. Pasi foshnja u shpëtua, ata shkuan të konfirojnë arsyen […]

Read more ›
by / on April 22, 2017 at 5:39 pm / in KRONIKE

Plaku nga Vlora me guhën e tije më çmend më le pa ndjenja..

Pershendetje une dua te tregoj nje histori timen qe me ka ndodhur me plakun nga Vlora.. Nuk po e zgjas po dal drejte ne tem..Isha duke u shetitur vet nje dit ne qytet edhe isha e veshur provokuse..Nje plak me tha oj vajz qekne shume e nxeht a thua ne krevet si je? Une ja ktheva ti ske fuqi pastaj […]

Read more ›
by / on April 22, 2017 at 2:35 am / in KRONIKE

Burri në Itali, Ja çka më bën kunati në shtëpi…

Dëgjova të më thoshte: “Meri, jam kunati yt, të hëngsha zemrën, je drita ime, të dua”. Gati sa nuk vdiqa në vend. I thash: “S’ke turp? Ik, je vëllai i tim burri, si e bën këtë veprim?! Largohu se do t’u them prindërve tu”, por ai më mbylli gojën dhe më kërcënoi të mos flisja, përndryshe do të thoshte se […]

Read more ›
by / on April 18, 2017 at 3:28 am / in KRONIKE

Ja si e bëra me vjehrrin tim, nuk e dija se ishte ai mendova se ishte…(Foto)

Deri sa në një festë unë njoha të dashurin tim aktual dhe rashë në dashuri me të që në fillim. U ndava me të dashurin që kisha dhe prej disa muajsh jam në lidhje me të dhe jemi shumë të lumtur. Tani vendosëm që unë të takoja prindërit dhe shkuam tek shtëpia e tij. Por ç’të shihja…unë kisha bërë seks […]

Read more ›