‘Çartet’ Meda për Ramushin, e shanë Francën me Nanë..!!
SHOW BIZ — January 7, 2017 at 3:57 am

‘Çartet’ Meda për Ramushin, e shanë Francën me Nanë..!!


Arrestimi i Ramush Haradinaj në Francë ka bërë që të reagojnë shumë njerëz, ndër ta, edhe shumë fytyra të njohura publike.

Një nga ata që ka mbetur i irrituar ka qenë edhe këngëtari Meda, shkruan lajmi.net

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet si këngëtari në kohën kur po këndonte ‘live’ këngën ‘Vellëzrit Haradinaj’, ndryshoi tekstin dhe Francën e shajti me nanë./Lajmi.net
0