Bastore e çmendur e kosovarit: Për një gol i humb afër 3 mijë euro (FOTO)
SPORT — October 15, 2016 at 3:50 am

Bastore e çmendur e kosovarit: Për një gol i humb afër 3 mijë euro (FOTO)

0
Një shqiptar i Kosovës ka vënë një skedinë të luajtur me jo pak, por plot 500 euro. Interesant është fakti që teksa të gjithë prisnin një rezultat pozitiv për Kosovën dhe Shqipërinë, ky person i vuri në bastore humbje ndaj Ukrainës dhe Spanjës.

Në skedinë shqiptari i Kosovës ka luajtur edhe 4 ndeshje të tjera, ndërsa fitimi i tij ishte 2898 euro.

Në këtë bastore ky person ishte i pafat pasi vetëm për një gol i humbi afër 3 mijë euro, shkruan Botapress.

Nga 6 ndeshjet e luajtura 5 prej tyre ia qëlloi ndërsa ndeshja që ia “humbi” 2898 euro ishte Uelsi i cili barazoi me Georgjinë edhe pse para ndeshjes parashikohej fitore e lehtë e uellsianëve.
2