Atyre që iu ka ikur ky gol i Ozilit, shijoni magjinë e tij…!! (Video)
SPORT — November 3, 2016 at 3:57 pm

Atyre që iu ka ikur ky gol i Ozilit, shijoni magjinë e tij…!! (Video)


Golin e fitore për Arsenalin e ka shënuar Mesut Ozil.

Gjermani ka kaluar portierin, ndërsa më pas i ka rrëzuar dy mbrojtës me lëvizjet e tij të bukura.

Pa dyshim ky ishte një nga golat më të bukur të mbrëmjes.

Ozil është në formë të shkëlqyer dhe e ka ndihmuar shumë Arsenalin në ndeshjet e fundit. /Telegrafi
1